Odwiedź nas na
Fenix

Inne

Suska wicemistrzem Polski

Szymon Suska wziął udział w Indywidualnym Pucharze Polski do lat 8 w szachach, który odbył się w dniach 1-6 maja w Poroninie. Nasz młody szachowy mistrz zajął drugie miejsce i został wicemistrzem Polski.

Turniej rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund, tempem gry 60 minut na partię dla zawodnika, plus 30 sekund na każde wykonane posunięcie, oddzielnie dla chłopców i dziewcząt. W grupie chłopców o tytuł Mistrza Polski walczyło 74 szachistów z całej Polski.

Szymon Suska (Szachpol Łuków) wygrał 7 partii, zremisował 2 i nie poniósł żadnej porażki. Pomimo, że jako jedyny pokonał zwycięzcę turnieju w bezpośrednim pojedynku, który uzyskał również 8 punktów, o ostatecznym wyniku zadecydowała punktacja pomocnicza. Tym samy nasz młody szachowy mistrz zajął ostatecznie drugą pozycję.

Podium turnieju:
I miejsce – Paweł Sowiński (UKS SP 1 Brzozów) – 8 punków
II miejsce – Szymon Suska  (SSz Szachpol Łuków) – 8 punktów
III miejsce – Wiktor Zmarzły (Akademia Szachowa Gliwice) – 7,5 punktów.

Szczegółowe wyniki tutaj: Indywidualny Puchar Polski do lat 8

2 komentarze

2 Comments

  1. Joga Joanna

    11 maja 2018 at 17:00

    Byłem bardziej niż zadowolony że wyszukałem to miejsce w sieci. Chyba powinienem chociaż wyrazić uznanie za twój trud. Po prostu super. Ja niewątpliwie będę polecał to miejsce i częściej tu zaglądał aby poczytać nowe rzeczy Joga Joanna

  2. forumwodamineralna

    11 maja 2018 at 19:00

    Jestem bardzo szczęśliwy że wszedłem na ten wpis w sieci. Muszę chociaż dać lajka za twoją pracę . Gratki. Ja niewątpliwie będę rekomendował to miejsce i częściej wpadał zeby przejrzeć nowe rzeczy Forum Woda Mineralna

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Inne