Piłka Nożna

Werka mistrzynią Polski!

Nadesłane do redakcji

Wychowanka DAF Łuków, była zawodniczka Orląt, Weronika Orzełowska wraz ze swoim obecnym klubem AZS PSW Biała Podlaska wywalczyła złoty medal Mistrzostw Polski U-13!

W dniach 7-10 czerwca w Łodzi na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego rozegrany został turniej finałowy Międzywojewódzkich Mistrzostw Polski Młodziczek do lat 13 piłce nożnej.  O medale wywalczyło 8 zespołów. Złoty medal sezonu 2017/2018 w rozgrywkach Młodziczek U-13 zdobyły piłkarki AZS PSW Biała Podlaska, który w finale pokonał po rzutach karnych UKS SMS Łódź. W meczu o brązowy medal triumfowała UKS Trójka Staszkówka Jelna, która pokonała Ząbkovię Ząbki.

W składzie młodzieżowych Mistrzyń Polski znalazła się Weronika Orzełowska, od niedawna reprezentantka klubu z Białej Podlaskiej. Wychowanka DAF Łuków, była zawodniczka Orląt Łuków, była już powoływana w tym roku do kadry wojewódzkiej jak też na obozy przygotowywane przez Polski Związek Piłki Nożnej.