Odwiedź nas na
Fenix

Sporty Walki

Dzieci i kadeci ze złotymi medalami Pucharu Polski

W sobotę 23 czerwca odbył się Puchar Polski Dzieci i Kadetów Sztuk Walki Federacji WKSF. Na zawodach, z sukcesami wystąpili kickbokserzy reprezentujący K.O. Fight Club, działający przy Klubie Olimpijczyka Ziemi Łukowskiej.

Zawody odbyły się w Mińsku Mazowieckim. Na koniec sezonu, na puchar pojechali również reprezentanci z Łukowa, kickbokserzy K.O. Fight Club. W wyniku rywalizacji poszczególni zawodnicy wywalczyli w swoich kategoriach wiekowych i wagowych pierwsze miejsca i złote medale. Podopieczni Jacka Kęzika rywalizowali w konkurencji kick light, w innych federacjach ligh contakt.

Zawodnicy, którzy zdobyli pierwsze miejsca i złote medale na Pucharze Polski dzieci i kadetów to: Ibragim Titaev, Adłan Ferzauli, Mikołaj Genca, Ramzan Maziev, Azamat Sultanov, Basagur Ferzauli i Dzahar Ferzauli. Jakub Zarzycki miał pecha. W drugim pojedynku uległ kontuzji nosa, i choć nie odpuszczał do końca, musiał zrezygnować po opinii lekarzy.

Otwarty Puchar Polski Sztuk Walk Dzieci i Kadetów Federacji WKSF, który odbył się po raz pierwszy, rozgrywany był pod patronatem Polskiej Federacji Kickboxingu.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Sporty Walki