Odwiedź nas na
Fenix

Sporty Walki

Zgrupowanie kadry w Łukowie

W dniach 11-15 lipca w Łukowie odbędą się konsultacje treningowe Kadry Narodowej Kadetów Polskiego Związku Kickboxingu w formule light contact.

Na konsultacje zostało powołanych aż pięciu podopiecznych trenera Zenona Pawlikowskiego reprezentujących KSW Łuków. Powołania otrzymali : Natalia Zarzycka (42 kg), Marta Pawlikowska (46 kg), Martyna Czerepińska (65 kg), Kewin Kozłowski (42 kg) i Bartosz Prusinowski (47 kg).

Konsultacje w Łukowie będą pierwszym etapem przygotowań do Mistrzostw Świata, które odbędą się we włoskim  Jesolo Lido w dniach od 15 do 23 września 2018 roku. Trener kadry Agnieszka Turchan  powołała na konsultacje głównie mistrzów i wicemistrzów kraju
(w trzech przypadkach brązowych medalistów MP) – kto z nich zostanie powołany na mistrzostwa globu, dowiemy się pod koniec sierpnia po ostatnim zgrupowaniu.  Zgrupowanie w Łukowie w zastępstwie trener Agnieszki Turchan poprowadzi trener Zenon Pawlikowski.

Dla przypomnienia na ostatnich Mistrzostwach Świata w Dublinie w 2016 roku polscy kadeci zdobyli w light contact trzy medale, jeden z nich brązowy w kategorii do 42 kg wywalczyła łukowianka Marta Pawlikowska.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Sporty Walki