Odwiedź nas na
Fenix

Piłka Nożna

Dziewulski w Łazach, Madej w Adamowie

Sokół Adamów w nowym sezonie z nowym trenerem. Również zmiany w Łazach, gdzie odchodzącego do Adamowa trenera zastąpi Dariusz Dziewulski.

Zarząd klubu LKS Sokół Adamów nie przedłużył umowy ze Zbigniewem Sławomirem Kozłowskim, który prowadził zespół z Adamowa przez rundę wiosenną na szczeblu IV Ligi Lubelskiej. Rosoły spadły do klasy okręgowej, a na tym szczeblu będzie prowadził ich już nowy trener. Jak poinformowano na oficjalnej stronie klubu, nowym szkoleniowcem drużyny z Adamowa będzie Piotr Madej, który rundę wiosenną prowadził ŁKS Łazy, a w przeszłości trenował Orlęta Łuków. Madej jest też trenerem grup młodzieżowych ŁSR AMPlus Łuków.

ŁKS Łazy natomiast oficjalnie o nowym swoim trenerze poinformowały za pośrednictwem facebook.com.  Nowy trenerem Łazików będzie szkoleniowiec znany w lokalnym środowisku – Dariusz Dziewulski. Popularny Paczka to były zawodnik m.in Orląt Łuków, Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, Legii Warszawa czy Pogoni Siedlce. Jako trener prowadził m.in. Orlęta Łuków oraz Sokół Adamów, z którym w sezonie 2016/17 awansował do IV Ligi.

Przygotowania do startu sezonu 2018/19 bialskiej okręgówki rozpoczęły się na dobre.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Piłka Nożna