Odwiedź nas na
Fenix

Inne

Nasi na triathlonie siedleckim

Mateusz Ptaszyński

W minioną niedzielę w pobliskich Siedlcach odbyła się dziewiąta już edycja biegu triathlonowego. W zawodach wystąpiło kilku reprezentantów naszego regionu.

W niedzielę 5 sierpnia w Siedlcach odbył się 9. Triathlon Siedlecki. Ponad stu zawodników biegu głównego miało do pokonania – pływania 750 metrów płynąc, 20 km na rowerze oraz 5 km biegu. Poza wyścigiem głównym odbyły się także się wyścigi towarzyszące, których adresatem były dzieci i młodzieży.

W głównych zawodach wystąpiło dwóch łukowian oraz dwóch zawodników z Adamowa. Reprezentujący KB V-Max Adamów Paweł Młodzikowski, znany regionalnie biegacz w siedleckich zawodach zdobył drugie miejsce! Weronika Młodzikowska (V-Max Adamów) była dziesiąta wśród pań.

Reprezentujący Triathlon Siedlce Club, łukowianin Artur Piotrowski był 19. W zawodach po raz drugi wystartował Jacek Ptaszyński, który wystąpił w barwach grupy Cross Łuków/Rowerowy Łuków. Podzielił się on z nami wrażeniami, jakie mu towarzyszyły podczas niedzielnego wyczynu.

Super impreza ze świetną organizacją i koleżeńską atmosferą. Dystans i trasa idealna dla osób, które chcą spróbować swoich sił w tej dyscyplinie. Z pewnością za rok poprawię swój wynik i zabiorę znajomych z Rowerowego Łukowa i Biegaczy-Pomagaczy – powiedział Jacek Ptaszyński, który trasę pokonał w 1 godzinę i 32 minuty.

Organizatorem siedleckiego triathlonu jest Stowarzyszenie Leniwce.Pl.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Inne