Odwiedź nas na
Fenix

Inne

Okularium kończy sezon na badanie wzroku w plenerze!

W czwartek 30 sierpnia salon optyczny Okularium zaprasza wszystkich mieszkańców Łukowa i okolic do skorzystania z bezpłatnego przesiewowego badania wzroku. Badania będą się odbywać w dużym czerwonym namiocie na Placu Wolności i Solidarności. W godz. 10-15 będziecie mogli sprawdzić w nim swój wzrok i otrzymać fachową poradę w zakresie profilaktyki wad wzroku oraz dostępnych sposobów ich korekcji.

Każda osoba, która skorzysta z komputerowego badania wzroku w namiocie, otrzyma zaproszenie na kompleksowe badanie wzroku w warunkach gabinetowych i kupon rabatowy o wartości 100 zł na zakup dowolnych okularów korekcyjnych.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Badanie kompleksowe będzie można wykonać nawet tego samego dnia w salonie optycznym Okularium w Łukowie na ul. Wyszyńskiego 10/18. Tego typu akcje zawsze cieszą się ogromną popularnością wśród mieszkańców naszego miasta, więc jeśli nie uda Wam się zbadać wzroku tego samego dnia, będziecie mogli zapisać się na przyszły termin. Badanie w gabinecie będzie przeprowadzone przez specjalistę korekcji wad wzroku – optometrystę i obejmie ono określenie aktualnej ostrości widzenia oraz wymaganej korekcji okularowej. Po takim badaniu pozostaje już tylko wybrać swoje idealne okulary i wykorzystać na ich zakup zniżkę – przypominamy, że to aż 100 zł!

Doradcy Klienta wraz ze specjalistami korekcji wad wzroku z salonu optycznego Okularium w Łukowie gorąco wszystkich zapraszają do czerwonego firmowego namiotu, który znajdziecie 30 sierpnia na Placu Wolności i Solidarności.

Przypominamy także o nadal trwającej wyprzedaży opraw okularowych i przeciwsłonecznych w salonach Okularium (do 15 września lub do wyczerpania zapasów). Wybrane modele opraw zostały przecenione o 30, 50 i nawet 70%!

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Salon optyczny Okularium
ul. Wyszyńskiego 10/18
21-400 Łuków
Tel. 25 797 20 20

Z aktualną ofertą Okularium zapoznaj się na http://okularium.pl/
Bądź na bieżąco także na portalu Facebook https://pl-pl.facebook.com/optykaokularium/

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Inne