Odwiedź nas na
Fenix

Inne

Pawlikowski trenerem reprezentacji!!

Znany lokalnie szkoleniowiec sztuk walki Zenon Pawlikowski został powołany na trenera reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Świata, które już niebawem odbędą się we Włoszech.

Trener kickboxingu w KSW Łuków i boksu w Orlętach Łuków Zenon Pawlikowski poprowadzi reprezentację kadetów starszych Polskiego Związku Kickboxingu, którzy będą walczyć w formule light contact na Mistrzostwach Świata, które odbędą się od 15 do 22 września we włoskim Lido di Jesolo.

Powołanie trenera Pawlikowskiego ma związek z sukcesami jego podopiecznych z KSW Łuków, którzy na tegorocznych mistrzostwach kraju w formule light contact zdobyli 7 medali, w tym: 2 złote, 4 srebrne i jeden brązowy.

Aktualnie kadrowicze, którzy będą reprezentować Polskę na MŚ są już po  zgrupowaniach kadr, a teraz szlifują formę przed najważniejszą imprezą w swoich macierzystych klubach. Pawlikowski trenuje z powołanymi na MŚ łukowianami oraz przygotowuje KSW do nowego sezonu, który rusza już 4 września, kiedy to odbędzie się spotkanie organizacyjne dla chętnych chcących szkolić się pod okiem Zenona Pawlikowskiego. Spotkanie odbędzie się we wtorek w sali przy ul. Warszawskiej 24 o godz. 17

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Inne