Fenix

Piłka Nożna

Tomasovia 1, Orlęta 0

ARCHIWUM

Pierwsze piętnaście minut meczu zdecydowało o zwycięzcy. Tomasovia przed własną publicznością pokonała łukowskie Orlęta 1-0.

W niedzielę swoje piąte spotkanie w ramach IV ligi rozegrały łukowskie Orlęta. Kolejny raz, o jedną bramkę lepsi byli rywale łukowian. Choć to nasze Orły zaczęły mecz ofensywnie i mieli okazję „sam na sam”, to jednak gospodarze objęli prowadzenie, którego już nie oddali.

W 14 minucie Wojtaszaka pokonał Przemysław Orzechowski. Wynik nie uległ zmianie, a przez to łukowska ekipa zanotowała czwartą porażkę w sezonie. Po pięciu kolejkach, z dorobkiem 3 punktów na koncie Orły zajmują 14. lokatę w lidze. W 6. kolejce Orlęta zagrają rezerwami Górnika Łęczna. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 9 sierpnia o godz. 16 w Łukowie.

Tomasovia 1:0 Orlęta
Orzechowski 14

Tomasovia: Krawczyk – Szuta, Smoła, Turewicz [Ż], Łeń, Raczkiewicz (46 Mruk), Towbin, Bubeła, Orzechowski [Ż] (75 Iwanicki), Baran (71 Kulpa, 88 Dudziński), Kłos (57 Nastałek).
Orlęta: Wojtaszak – Goławski [Ż], Bulak [Ż] (74 Czerski), Ł. Ebert [Ż], Olszewski, M. Ebert (87 Kurowski), Sowisz (67 Wieliczuk [Ż]), Kierych, Dołęga, Matuszewski (60 Skrzypek), Siemieniuk (46 Soćko).
Sędzia: Adrian Pukas