Odwiedź nas na
Fenix

Piłka Nożna

Trzy punkty Orląt w Biłgoraju

ARCHIWUM

Wreszcie, nastąpiło przełamanie złej passy. Piłkarze żółto-czerwonych notują drugie zwycięstwo w sezonie. Trzy punkty na wyjeździe dał gol Mateusza Eberta!

Po pięciu meczach z rzędu zakończonych porażką (ostatni 9 września w Łukowie: Orlęta 1-2 Górnik II Łęczna), przyszedł w końcu czas na zwycięstwo. Cenne punkty żółto-czerwoni z Łukowa wywalczyli na dalekim i trudnym wyjeździe. W niedzielę 16 sierpnia stoczyli zwycięski bój w biłgorajską Ładą.

Mecz w Biłgoraju nie był porywającym widowiskiem, niemniej obie drużyny stworzyły sobie po kilka akcji bramkowych. Skuteczność tego dnia jednak była po stronie gości, którzy choć mieli mniej okazji, byli skuteczniejsi. Akcję dwójkową Siemeniuk – Ebert, wykończył ten drugi, a Orlęta jednobramkowego zwycięstwa nie oddali już do końca.

Łada Biłgoraj 0:1 Orlęta Łuków
M. Ebert 16

Łada: Szawara – Raduj (71 Hanas), Oleksiuk (85 Gorczyca), Kuliński, Poliwka (64 Myszak), Krzyszycha, Birut (66 Hajduk), Dycha (57 Dziurdza), Nawrocki, Dorosz, Skubis.
Orlęta: Kopeć – Goławski, Bulak, Ł. Ebert, Wieliczuk, Kierych, Matuszewski (75 Skrzypek), M. Ebert (90 Czerski), Dołęga (55 Olszewski), Sowisz (80 Soćko) Siemieniuk (85 Kurowski).
Sędzia: Maciej Łasocha

Po siedmiu rozegranych kolejkach w IV lidze lubelskiej, liderem pozostaje zamojski Hetman, z siedmioma zwycięstwami na koncie. Drugie miejsce zajmuje Lublinianka (19 pkt.), a trzecie rezerwy łęczyńskiego Górnika (18 pkt.). Orlęta Łuków z dorobkiem 6 punktów zajmują 10. miejsce w tabeli. Najbliższy rywal łukowian, piłkarze Huczwy do tej pory zgromadzili tyle samo punktów co nasi zawodnicy i zajmują 9. lokatę. Mecz Orlęta-Huczwa, w niedzielę 23 września w Łukowie, początek o godz. 16.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Piłka Nożna